SK EN
Kontakt BESST tím Cenník Dokumenty Reklamní partneri FAQ BESST práca Inovačné vzdelávanie

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Vždy hľadáme nové spôsoby a riešenia, púšťame sa do výziev, vystupujeme zo svojej komfortnej zóny a posúvame hranice inovatívneho vyučovania. Zároveň zdieľame skúsenosti, podporujeme sa a učíme sa navzájom.

Chceš sa k nám pridať aj TY? Hľadáme práve teba!

TVOJA ŠANCA BYŤ BESST RIADITEĽ/KA

Hľadáme riaditeľa/ku Súkromnej základnej školy Besst v Trnave, ktorý/á bude pokračovať v nastavení a rozvoji našej školy, bude naďalej napĺňať víziu a hodnoty školy v prospech našich detí.

Príď podporiť tvorbu nových nápadov a pozitívnu klímu nášho vzdelávacieho prostredia. Využi šancu a buď BESST.

Miesto práce
Anglicko/slovenská bilingválna škola BESST Trnava, Limbová 3, Trnava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
1.8.2024

Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2700 EUR/mesiac

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 296/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Finálna výška mzdy závisí od minimálnych zákonných podmienok a individuálnych schopností a praxe uchádzača. Súčasťou mzdy je aj motivačná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzdelanie

Uchádzač musí spĺňať predpoklady na výkon pedagogickej činnosti podľa § 6 ods. 1 a vedúceho pedagogického zamestnanca podľa § 34 ods. 2 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov:

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v požadovanom študijnom odbore podľa vyhlášky MŠ SR č. 31/2018 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov,
- najmenej päť rokov pedagogickej alebo odbornej praxe,
- bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť (telesná spôsobilosť a duševná spôsobilosť potrebná na výkon pedagogickej činnosti alebo odbornej činnosti),
- ovládanie štátneho jazyka,
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.

Ďalšie požiadavky

BESST, s.r.o. – ako zriaďovateľ Súkromnej základnej školy BESST, Limbová 3, Trnava, zastúpený Bc. Ivanou Puškárovou, podľa ustanovenia § 4 zákona NR SR č. 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 5 NR SR č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

                                                                    vyhlasuje

výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Súkromnej základnej školy BESST, Limbová 3, Trnava.

Iné kritéria a požiadavky:

- znalosť školskej legislatívy a problematiky riadenia školy,
- znalosť v oblasti pracovno-právnych a ekonomických vzťahov,
- organizačné, riadiace a komunikačné schopnosti,
- osobné a morálne predpoklady,
- aktívna znalosť anglického jazyka výhodou.

Zoznam požadovaných dokladov:
- písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- profesijný štruktúrovaný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku,
- kópie dokladov o vzdelaní,
- potvrdenie o dĺžke pedagogickej praxe,
- návrh koncepcie rozvoja Súkromnej základnej školy BESST, Limbová 3, Trnava v písomnej forme.

Úspešný kandidát bude povinný pred nástupom do funkcie dodatočne predložiť lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti na výkon pedagogickej alebo odbornej činnosti a tiež dokladovať svoju bezúhonnosť.
Úspešný kandidát bude taktiež povinný absolvovať funkčné vzdelávanie.

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na výberovom konaní:
Písomnú žiadosť s požadovanými dokladmi v zalepenej obálke s označením  „VÝBEROVÉ KONANIE – NEOTVÁRAŤ“  je potrebné zaslať alebo osobne doručiť najneskôr do 3.5.2024 na adresu:
BESST, s.r.o.
Limbová 3
917 02 Trnava

Uchádzači, ktorých prihlášky nebudú obsahovať požadované doklady, alebo budú doručené po stanovenom termíne, nebudú do výberového konania zaradení.

Uchádzači, ktorí splnia kritéria, budú pozvaní do výberového konania, ktorého termín je určený na 15.5.2024. Presná hodina bude každému kandidátovi vopred oznámená.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Súkromná základná škola BESST je jedinou školou v Trnavskom kraji, ktorá ponúka vzdelávanie podľa medzinárodných štandardov Cambridge University. Patríme k prestížnym školám so štatútom Cambridge International Centre, ktorý nám umožňuje poskytovať vzdelávanie akceptované na celom svete. História školy sa začala písať v roku 2009. Vysokú úroveň inovatívneho vyučovacieho procesu u nás dopĺňa harmónia, priateľská atmosféra a komfortné moderne vybavené prostredie.

Pre lepšiu predstavu navštívte našu 3D prehliadku školy:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juraj Tichý
Tel.: +421917370814

Info o pracovnej pozícii je zverejnené aj na stránke profesia TU:

POĎ K NÁM UČIŤ ANGLIČTINU

Náš tím native speakerov v SZŠ BESST v Trnave rozširujeme o ďalších členov.

Ak máš otvorené srdce pre deti a láka ťa učiť angličtinu inovatívne a zážitkovo, ponúkame ti podnetné prostredie, kde podporíme tvoj potenciál. Využi šancu a pridaj sa k nám.

Viac info o pozícii nájdete tu: https://www.profesia.sk/praca/sukromna-zakladna-skola-besst/O4347188?search_id=02314a78-a728-419b-ac9e-edf412969e08

Daj nám o sebe vedieť, aby sme sa mohli stretnúť osobne alebo ONLINE a povedať si navzájom viac.

Všetky kombinácie sú vítané.

Neváhaj a staň sa aj TY súčasťou BESSTu.

Kontaktná osoba

Romana Répášová, MSc. (asistentka riaditeľky ZŠ)
Telefónne číslo: 0902 512 326
Emailová adresa: romana.repasova@besst.sk

Adresa školy

Súkromná základná škola BESST
Limbová 3
91702 Trnava
www.besst.sk