SK EN
Kalendár Zažili sme Naše úspechy Povedali o nás

Týždeň modrého gombíka

Každý rok v máji organizuje UNICEF Slovensko verejnú zbierku Týždeň modrého gombíka. Cieľom zbierky, ktorá sa konala 14. - 20. mája 2018, je zabezpečiť humanitárnu pomoc pre deti na Ukrajine v konfliktných oblastiach. Deťom, ktoré museli napriek okolnostiam dospieť skôr, ako mali. Radi by sme im aspoň z časti vrátili kúsok detstva, na ktorý majú právo.
A preto sa naša škola opäť zapojila do zbierky, ktorá sa na škole konala 15.5.2018.  Kúpou limonády či ovocných špízov sme aj my pomohli deťom na Ukrajine. Spoločne sme vyzbierali 230,66 €. Ďakujeme všetkým žiakom, rodičom a učiteľom, ktorí pomohli a prispeli do zbierky.
 

< späť

RTVS vo Výtvarnom ateliéri

Vo štvrtok, 10.5.2018, nás navštívil reportér RTVS z Rádia Regina, PhDr. Martin Jurčo, aby sa presvedčil, ako sa nám v ateliéri darí, nakoľko navštívil výstavu prác detí z Besstu v Západoslovenskom múzeu.

< späť

Deň Zeme na tému elektroodpadu

Počas osláv dňa Zeme si žiaci 4.B spolu s Ms. Ivi pripravili pre všetkých žiakov školy zaujímavé interaktívne aktivity. Deťom bolo k dispozícii päť stanovísk, krátky náučný zvukový spot a quíz o problematike recyklácie elektroodpadu.

< späť

Noc s Andersenom

Aj tento rok sme tradičnou a čarovnou Nocou s Andersenom oslávili výročie jeho narodenia. Zažili sme mnoho nielen zábavných, ale aj poučných aktivít, ktoré sme ukončili dobrodružným hľadaním “pokladu”.

< späť

Deň sv. Valentína

14. február je dňom, kedy viac ako po iné dni prejavujeme lásku a ocenenie ľuďom, ktorých ľúbime, a ktorí sú v našom živote dôležití. Na našej škole sme si pripomenuli lásku ako takú počas celého dňa.

< späť

Zumba so Zolim

Posledný januárový pondelok sa hodina telesnej výchovy u prváčikov niesla v rytme zumby so Zolim. Deti si veselo zatancovali, vyšantili sa a odchádzali z hodiny napriek únave s úsmevom na tvári.

< späť

Beseda o dobrovoľníctve

Robiť niečo dobré a prospešné pre druhého človeka bez nároku na odmenu? Prečo niečo také robia ľudia?Robiť niečo dobré a prospešné pre druhého človeka bez nároku na odmenu? Prečo niečo také robia ľudia? Aká je skutočná odmena dobrovoľníka?

< späť